Antalya Yerinde Overlok 2010 yılında Antalya’nın Muratpaşa İlçesinde Kurulmuştur. Halı Kenarına Overlok, Halı Tamiri, Duvardan Duvara Halı Hizmetleri vermektedir.

Halı Kenarına Overlok (makine halısı, el dokuma halısı), yerinde Overlok Hizmeti veren  firmamız, disiplinli, güvenilir ve hızlı çalışma politikasıyla Antalya’da sektöründe en çok aranan lider firma olmuştur.

Zamanla yıpranan sökülen halılarınız bir telefonla ücretsiz servisimiz tarafından evinizden alınarak fabrika ortamında overlok yapılmaktadır. Kapı kapı overlok aramayınız Antalya Yerinde Overlok , Overlok hizmetinin yanında Halı Yıkama hizmetinide vermektedir. Ayrıca halılarınız istediğiniz ölçülerde kesilip Overlok yapılır. Saçak tamiri ve Overlok hizmeti verdiğimiz halılarınız yıkanarak temizlenmiş bir şekilde adresten alınıp tekrar adresinize teslim edilir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize dünya standartlarında en yeni ve en gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuz ile eksiksiz hizmet anlayışı içerisinde sunmak; Overlok ve Halı Tamiri ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektöründeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak, toplumumuza ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli arttırmaktır.

VİZYONUMUZ

Yenilik, kalite ve hizmet açısından bölgesininOverlok ve Halı Tamiri sektöründeki en iyi firması olmak; Overlok ve halı Tamiri ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede müşterilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olmaktır.

HEMEN REZERVASYON